Mohlo by vás zajímat:

Kolik lidí se tam vejde?

Glamp je koncipován pro dva dospělé s možností přistýlky pro dvě děti. Pobyt ve více lidech by nebyl pohodlný, co se noclehu týče. 

Nicméně pokud máte zájem o nějakou soukroumou "seanci" zkuste mě kontaktovat. Třeba najdeme cestu.


Můžeme přijet se psem?

Pejska prosím nechte doma. Rád bych všem hostům dopřál čistý trávník. Prostor navíc není ze všech stran oplocen (potok, louka). Sám jednoho raťafáka mám a proto věřím, že důvody pochopíte.

Jak je to se soukromím?

Glamp se nachází v odlehlém koutě velké zahrady starého hospodářství a je obehnán vysokými živými ploty. Budete mít proto plné soukromí, vlastní parkoviště a samostatný vchod na pozemek. Jediní sousedé jsou mimo dohled, cca 70 metrů od jurty.

Nicméně celá oblast v noci utichá a jediné, co uslyšíte, je praskání ohně, šum vodopádu a kvákání žab. Proto prosím, v noci vypněte své reproduktory a křik. Bujaré večírky patří jinam ;)

Je tam teplá voda, elektřina a záchod?

Ano, ano a ano. Ve sprše i v jurtě teče teplá voda s okamžitým ohřevem. Další umyvadla jsou navíc ve venkovní kuchyni a u WC. Záchod je klasický splachovací, s výhledem do zeleně. Zásuvky najdete uvnitř i venku. Nemělo by vám nic chybět.

Čas příjezdu a odjezdu

Glamp pro vás bude připraven od 14.00 (dle domluvy) a místo je potřeba opustit  do 11.00 v poslední den pobytu.

Při příjezdu / odjezdu stačí zavolat a já vás buď přivítám osobně, nebo prozradím, kde hledat / kam vrátit klíče. (podrobné info vám přijde mailem)


Co si vzít s sebou?

Glamp je plně vybaven vším, co byste mohli běžně potřebovat. Včetně spotřebičů, ručníků, ložního prádla, mýdla a kávy. Sbalte se proto tak, jako kdybyste jeli do hotelu, ve kterém si můžete vařit.

PS: Plavky se můžou hodit :)

A co parkování? a WiFi? 

Ke glampu vás navede každá navigace a auto necháte na soukromém parkovišti přímo u brány. (není hlídané)

WiFi u tu však nehledejte :)

Jak funguje sauna? 

Sauna je na dřevo s venkovním přikládáním. Roztopit se zvládne cca za 30-40 minut a pokud umíte rozdělat oheň v kamnech, zvládnete i saunu. Dřevo je připraveno pod jurtou, sekera taky.

Co dělat s odpadky?

O váš bordýlek se postarám. Stačí vše běžně vytřídit do připravených košů :)

Co když bude zima?

Jurta je celoroční, což znamená, že je zaizolovaná a má kamna, která vás zmrznout nenechají. Musíte se ale starat o oheň, který vás bude hřát